Aromaterapia z użyciem nowoczesnych vaporyzatorów

Aromaterapia z użyciem nowoczesnych vaporyzatorów

Już nasze prababcie wierzyły w magiczną moc ziołowych specyfików. Dziś niezwykle popularna jest ziołowa aromaterapia, dzięki której możemy pozbyć się wielu uciążliwych dolegliwości bólowych

W celu przeprowadzania skutecznych inhalacji ziołowych należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Dużą popularnością cieszą się waporyzatory marki Davinci, Fenix i Crafty.
Waporyzacja polega na wykonywaniu inhalacji z wykorzystaniem ziołowych suszy. Jest to bezdymny sposób inhalowania wykonywany przy pomocy odpowiedniego urządzenia jakim jest vaporyzator.

waporyzatoryPrzy użyciu tego urządzenia proces spalania jest bezpieczny dla zdrowia, gdyż znajdujący się w nim susz zostaje podgrzany tylko do odpowiedniej temperatury. Dzięki temu można uzyskać maksimum aktywnych substancji, bez udziału szkodliwych substancji smolistych pojawiających się w trakcie palenia.

Ogromną popularnością na rynku cieszy się innowacyjny vaporyzator DaVinci IQ, którego cechuje szybkie nagrzewanie się oraz wytwarzanie gęstej i niezwykle aromatycznej pary.
W codziennej waporyzacji niezawodnie sprawdza się vaporizer Crafty firmy Storz & Bickel oraz Fenix. Pierwszy z nich to przenośne urządzenie konwekcyjne. Załadowane w nim zioła nie dotykają elementów grzewczych. Waporyzacja odbywa się poprzez przepuszczanie nagrzanego powietrza przez susz i ścianki komory, dzięki czemu powstają ogromne chmury pary.

Domowe inhalacje z ziół wykonywane z użyciem nowoczesnych vaporyzatorów, posiadają cenne właściwości lecznicze oraz są doskonałym sposobem na relaks i odpoczynek.

Obecnie na rynku mamy szeroki wachlarz tych urządzeń. W zależności od potrzeb można zakupić vaporyzator przenośny lub stacjonarny. Pierwsze z nich doskonale sprawdza się w czasie spaceru czy podróży, natomiast drugi jest przeznaczony do użytku domowego. Wśród wielu urządzeń można wymienić vaporyzator arizer, boundless. .
Pierwsze urządzenie Arizer jest bardzo wydajne oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Produkowane jest przez kanadyjską firmę specjalizującą się w produkcji zarówno waporyzatorów stacjonarnych jak i przenośnych. Nienaganną opinią wśród wielu klientów cieszy się waporyzator Arizer Air który jest lekkim, przenośnym i bardzo funkcjonalnym urządzeniem. Posiada wysokiej jakości elementy ceramiczne i wymienną baterię litową.

Drugim vaporyzatorem cieszącym się dużym popytem na rynku jest stacjonarne urządzenie Boundless Tera. Jest to konwekcyjne urządzenie przenośne produkujące dobrą jakościowo parę, jednocześnie efektywnie wykorzystując ziołowy susz. Posiada ono pełną regulację temperatury oraz dwa rodzaje ustnika.
Przed zakupem waporyzatora warto zastanowić się nad dokonaniem trafnego wyboru. W pełni przemyślany zakup z pewnością sprawi, że po urządzenie to będziemy chętnie sięgać przez długie lata.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *